Trijų Karalių šventė

Š.m. sausio 6 d. Kėdainių Šv. Juozapo parapijos jaunimas rinkosi į Trijų Karalių šventę, kuri prasidėjo  Šv. Mišiomis. Po Šv. Mišių parapijos salėje visi norintieji ne tik stebėjo Lietuvos sporto universiteto Kėdainių „Aušros“ progimnazijos mokinių spektaklį „Kalėdų žvirblis“ (pagal B. Ferero pasaką), bet ir mėgino vaidinti spektaklyje. Gilintis  į Švč. Trejybės  paslaptį padėjo Kėdainių dekanas kunigas Norbertas Martinkus. Po to dalyviai dekupažo technika pasigamino po A. Rubliovo Švč. Trejybės ikonos kopiją. Pasistiprinę pica, visi rinkosi į naktinę Švč. Sakramento adoraciją. Šventė baigėsi sekmadienį Šv. Mišiomis.

Nuoširdžiai dėkojame parapijos kunigams, vargonininkei, mokytojoms, mamoms – visiems, kurie rėmė mūsų renginį malda, darbu, materialiai.

Nuotraukos Linos Vaicekauskaitės, tekstas Gretos Kavaliauskaitės ir Eligijos Griciūtės.