Liepos 16 dieną „VšĮ Laiptai į Viltį” prasidėjo projekto „Kūrybinga vasara“ pirma pamaina, kuri vyko iki liepos 20 dienos. Į stovyklą rinkosi Kėdainių miesto vaikai, kurie kiekvieną dieną buvo užimami įvairia veikla. Užsiėmimai vyko su Kėdainių 207-osios pėstininkų kuopos savanoriais, fotografu, šokių mokytoju. Savanoriai vaikus užėmė aktyvia veikla.  Lankėsi gyvūnų gerovės tarnyboje „Pifas“, taip pat stovyklos dalyviai žaidė daug komandinių žaidimų. Stovyklos metu buvo dvi išvykos: į Paberžę ir Anykščius. Paberžėje vaikai susipažino su „Tėvo Stanislovo Paberže”: apsilankė Švč. Mergelės Marijos Apsilankymo bažnyčioje, parapijos namuose, Sukilimo muziejuje, kapinėse. Anykščiuose aplankė daug žinomų vietų: Lajų taką, Arklio muziejų, Puntuko akmenį ir kitus žymius objektus. Vaikai ir organizatoriai dėkoja visiems prisidėjusiems prie stovyklos organizavimo ir suteikusiems vaikams įsimintinų akimirkų.