Kalėdų laukimas kitaip …

Gruodžio 8 d. parapijos jaunimo centre buvo atidaryta  Natalijos Donskajos dailės darbų paroda, deja dėl atsiradusių naujų apribojimų tik keletas parapijiečių galėjo parodą pamatyti gyvai. Kas domisi Natalijos kūryba siūlome prisijungti prie Facebook paskyros/Natalija Donskaja.

Visi renginiai ir susitikimai pastarosiomis dienomis kėlėsi į virtualią erdvę. Ne išimtis ir mūsų parapijos šeimoms gruodžio 17 d. pasiūlytas Kalėdinis proto mūšis. Nuoširdžiai dėkojame visiems tiems kas dalyvavo. Vyko įnirtinga kova, nugalėtojais mes tapome visi, nes bendravome gan šiltai ir per saugų atstumą. Tikimės , kad visos negandos pamažu trauksis ir gal po visų švenčių  jau susitiksime gyvai.

Visiems saugių šv. Kalėdų. Norėtume , kad kalėdinės  dvasios džiaugsmą galėtume sudėti į stiklainius ir atidaryti juos  kas mėnesį. Meilės ir laimės visiems!